+380 44 494-09-49

укр

рус eng

Beltimport – інноваційні технології руху

Ми допомагаємо заводам, фабрикам і виробничим компаніям рухатись вперед і вдосконалюватися,
пропонуючи інноваційні рішення та професійний сервіс для приводної та конвеєрної техніки.

Якість – поза часом

Якість - це наша релігія! Якість продукції, якість сервісу, що надається, якість життя. Підвищені вимоги ми пред'являємо не тільки до пропонованої Вам продукції і сервісу, але і до самих себе.

Ми доводимо нашим клієнтам різницю між термінами «ціна» і «вартість володіння». І саме тут наші клієнти отримують вигоди від високої якості продукції у вигляді підвищення продуктивності, ефективності, зниження витрат на експлуатацію обладнання.

Якісні рішення виправдовують себе і дозволяють економити.

Beltimport - перша з українських компаній, яка стала членом EPTDA - Європейської асоціації виробників і дистриб'юторів приводних елементів.

Всі бізнес-процеси Beltimport сертифіковані за міжнародним стандартом ISO 9001:2015.

Читати далі

Сервіс

Перевага нашого підходу до роботи - комплексне обслуговування виробничого обладнання. Ми надаємо системні рішення: від прогнозування можливих проблем на діючому обладнанні з наданням рекомендацій до розробки нового обладнання з розрахунком оптимальної комплектації.

Ми виконуємо, як у виробничому цеху Beltimport, так і безпосередньо на виробництві клієнта за допомогою наших висококваліфікованих монтажних бригад, такі послуги:

 • Діагностика конвеєрного, приводного і очисного обладнання;
 • З'єднання полімерних стрічок з максимальною шириною 3300 мм, плоских ременів, поліуретанових зубчастих, клинових і круглих ременів.
 • З'єднання гумових і полімерних стрічок за допомогою механічних замків.
 • Виконання перфорації, нанесення профілів та гофробортів на конвеєрні стрічки і ремені.
 • Монтаж стрічок і ременів на об'єктах замовників.
 • З'єднання металевих стрічок.
 • Збірка мотор-редукторів.
Читати далі

Наші проекти

Ми виконали безліч унікальних завдань щодо підвищення надійності та продуктивності обладнання наших клієнтів, і ми пишаємося тим, що клієнтами Beltimport стали провідні підприємства в різних галузях промисловості з усіх регіонів України.

Галузь: гірничодобувна

Проблема: Коли породи різного розміру одночасно потрапляють в дробарку, форми обладнання заклинює. Це призводить до різкого збільшення навантаження на приводні ремені. Наслідком стає їх швидке зношування і навіть розриви. Технічна зупинка для заміни ременів негативно впливає на продуктивність.

Рішення: Рекомендація використовувати ремені Optibelt серії Red Power. Завдяки спеціальним властивостями матеріалів, ремені мають підвищену міцність і не вимагають технічного обслуговування протягом всього терміну експлуатації. В якості експерименту, ремені Optibelt серії Red Power було встановлено на одну дробарку. Протягом першого року експлуатації знадобилося одне регулювання ременів внаслідок заміни шківів, а без додаткового регулювання до повного зносу ремені працювали 1,5 року. Клієнт вирішив рекомендувати продукцію Optibelt серії Red Power для використання на всіх подібних агрегатах.

Результат: Підвищення терміну служби ременів у 6 разів - з 3-х місяців до 1.5 років.

Галузь: пивобезалкогольна

Проблема: Зупинка пляшкомийної машини кожні 3 місяці на 2 дні, що негативно впливає на продуктивність у цілому. В умовах підвищеної вологості і в умовах застосування лужних миючих засобів ланцюги на даній ділянці зношуються за 3 місяці.

Рішення: Рекомендація використовувати ланцюги Tsubaki серії Lambda. Завдяки спеціальному холодному загартуванню матеріалу ланок, дані ланцюги більш стійкі до значних навантажень, ніж їх аналоги. Вони не вимагають мастила завдяки інноваційним матеріалам, з яких виготовлено ролики. Це дозволяє експлуатувати ланцюг на тих ділянках, де використання мастила не дозволене або не бажане, в тому числі, на харчових виробництвах. В якості експерименту ланцюг було встановлено на пляшкомийну машину. Випробувальний термін - 3 місяці. Ревізії після випробувального терміну і в подальшому показали, що ланцюг майже не зношується і міняти його немає необхідності. В кінцевому підсумку, загальний термін експлуатації склав 5 років.

Результат: Виключено зупинки обладнання для заміни ланцюгів, збільшено термін служби ланцюгів в 20 разів – з 3-ох місяців до 5 років.

Галузь: кондитерська

Проблема: Внаслідок тертя транспортерних стрічок об елементи транспортеру, в печиво потрапляли волокна, візуально схожі на людське волосся. Виявлена бракована продукція ліквідовувалася.

Рішення: Використання стрічок Frayfree від Forbo. Дані стрічки мають високий рівень стійкості до розтріпувань по всій площині. Це досягається завдяки використанню інноваційних композитних матеріалів і технологій під час виробництва. Стрічка Frayfree відповідає всім вимогам щодо транспортування неупакованих продуктів харчування, стійка до прилипання продукту. В ході експерименту стрічку було встановлено на ділянці транспортування від машини для глазурування до охолоджувального транспортера, а потім - до упаковки, де встановлені найскладніші технологічні умови. Після того, як вона блискуче зарекомендувала себе на даній ділянці, перевищивши очікування механіків не тільки з точки зору відсутності волокон у кінцевому продукті, а й по підвищеному терміну служби, стрічки і на деяких інших ділянках були замінені на серію Frayfree (Forbo).

Результат: Виключено брак, викликаний потраплянням волокон транспортерної стрічки в продукт, довговічність стрічки збільшилися до 37%.

Галузь: кондитерська

Проблема: Внаслідок нерівномірного подовження ланцюгів, за допомогою яких транспортуються форми з застигаючим шоколадом, порушується горизонтальність транспортування. У зв'язку з цим лінії часто доводиться зупиняти для регулювання.

Рішення: Рекомендація використовувати ланцюги Tsubaki серії Lambda, котрі, завдяки зміцненим з'єднувальним ланкам, а також завдяки точності форми ланкових втулок, більш стійкі до усіх видів механічних впливів, ніж аналоги. Конкурентний ланцюг на даному етапі обладнання мав термін служби 5 років. Після 7 років використання ланцюга Tsubaki серії Lambda інспекція не виявила ознак істотного зносу, і клієнт схвалив подальше використання цього ланцюга. Показник подовження Tsubaki серії Lambda склав 40% від подовження конкурентного ланцюга з таким самим терміном експлуатації.

Результат: Подовження терміну використання ланцюга, економія витрат на технічне обслуговування

 • Ремені Optibelt
 • Ланцюги Tsubaki
 • Стрічки Forbo
 • Ланцюги Tsubaki

Наші партнери-постачальники

Ми особисто знайомі з більшістю світових виробників приводних і конвеєрних елементів. І пропонуємо нашим клієнтам тільки те, в чому впевнені - тільки найкраще.

Ми обираємо партнерів, які поділяють наші принципи. Це дозволяє легше знаходити індивідуальні та нестандартні рішення, дізнаватися про нові інноваційні продукти, інколи навіть ще до їх офіційного анонсування, а також мати певні цінові преференції, якими ми із задоволенням ділимося з нашими клієнтами.

всі партнери

Команда

Команда Beltimport - це більше 20-ти років досвіду, тисячі успішних проектів і професійних рішень. Наш успіх - це заслуга кожного співробітника компанії!

Олексій Бєсєдін

Генеральний директор

Сергій Лаєвський

Технічний директор

Лариса Логачева

Фінансовий директор

Юрій Бердніков

Комерційний директор

Алла Почтова

Директор із закупівель

Олексій Бєсєдін

Генеральний директор

вгору
close