0 800 305 009

укр

рус eng

Beltimport – інноваційні технології руху

Ми допомагаємо заводам, фабрикам і виробничим компаніям рухатись вперед і вдосконалюватися,
пропонуючи інноваційні рішення та професійний сервіс для приводної та конвеєрної техніки.

Якість – поза часом

Якість - це наша релігія! Якість продукції, якість сервісу, що надається, якість життя. Підвищені вимоги ми пред'являємо не тільки до пропонованої Вам продукції і сервісу, але і до самих себе.

Ми доводимо нашим клієнтам різницю між термінами «ціна» і «вартість володіння». І саме тут наші клієнти отримують вигоди від високої якості продукції у вигляді підвищення продуктивності, ефективності, зниження витрат на експлуатацію обладнання.

Якісні рішення виправдовують себе і дозволяють економити.

Beltimport - перша з українських компаній, яка стала членом EPTDA - Європейської асоціації виробників і дистриб'юторів приводних елементів.

Всі бізнес-процеси Beltimport сертифіковані за міжнародним стандартом ISO 9001:2015.

Читати далі

Сервіс

Перевага нашого підходу до роботи - комплексне обслуговування виробничого обладнання. Ми надаємо системні рішення: від прогнозування можливих проблем на діючому обладнанні з наданням рекомендацій до розробки нового обладнання з розрахунком оптимальної комплектації.

Ми виконуємо, як у виробничому цеху Beltimport, так і безпосередньо на виробництві клієнта за допомогою наших висококваліфікованих монтажних бригад, такі послуги:

 • Діагностика конвеєрного, приводного і очисного обладнання;
 • З'єднання полімерних стрічок з максимальною шириною 3300 мм, плоских ременів, поліуретанових зубчастих, клинових і круглих ременів.
 • З'єднання гумових і полімерних стрічок за допомогою механічних замків.
 • Виконання перфорації, нанесення профілів та гофробортів на конвеєрні стрічки і ремені.
 • Монтаж стрічок і ременів на об'єктах замовників.
 • З'єднання металевих стрічок.
 • Збірка мотор-редукторів.
Читати далі

Ми – Bonfiglioli BEST

Компанія Белтімпорт – єдиний в Україні сертифікований BEST-дистриб’ютор Bonfiglioli. Bonfiglioli Excellence Service Team у перекладі звучить як "Досконала сервісна команда Bonfiglioli". Це унікальний статус, який надається обраним дистриб’юторам від Бонфігліолі у підтвердження їх високої кваліфікації і компетентності у проєктуванні, збірці і монтажі на місці та післяпродажному обслуговуванні редукторів. Кожен BEST-дистриб'ютор регулярно проходить сертифікацію ISO9001, а також незалежні аудити від Бонфігліолі.

Які переваги від цього отримує наш замовник?

 • термін поставки редукторів становить від 24 годин завдяки продуманій системі великовузлової збірки
 • наявність широкого асортименту редукторів, передавальних чисел та опцій зі складу завдяки модульності конструкції
 • гарантія високої якості завдяки 100% електронному вихідному контролю і високій технологічності збірки
 • оперативний гарантійний і негарантійний ремонт редукторів завдяки кваліфікованій сервісній службі
 • наявність всіх необхідних запчастин і витратних матеріалів завдяки широкому складському запасу
 • гарантія зниження ризиків завдяки співпраці з сертифікованим BEST-партнером

Якісний європейський мотор-редуктор за 24 години – це реальність!

Читати далі
play-btn
 • Ремені Optibelt
 • Ланцюги Tsubaki
 • Стрічки Forbo
 • Ланцюги Tsubaki

Наші проекти

Ми виконали безліч унікальних завдань щодо підвищення надійності та продуктивності обладнання наших клієнтів, і ми пишаємося тим, що клієнтами Beltimport стали провідні підприємства в різних галузях промисловості з усіх регіонів України.

Галузь: гірничодобувна

Проблема: Коли породи різного розміру одночасно потрапляють в дробарку, форми обладнання заклинює. Це призводить до різкого збільшення навантаження на приводні ремені. Наслідком стає їх швидке зношування і навіть розриви. Технічна зупинка для заміни ременів негативно впливає на продуктивність.

Рішення: Рекомендація використовувати ремені Optibelt серії Red Power. Завдяки спеціальним властивостями матеріалів, ремені мають підвищену міцність і не вимагають технічного обслуговування протягом всього терміну експлуатації. В якості експерименту, ремені Optibelt серії Red Power було встановлено на одну дробарку. Протягом першого року експлуатації знадобилося одне регулювання ременів внаслідок заміни шківів, а без додаткового регулювання до повного зносу ремені працювали 1,5 року. Клієнт вирішив рекомендувати продукцію Optibelt серії Red Power для використання на всіх подібних агрегатах.

Результат: Підвищення терміну служби ременів у 6 разів - з 3-х місяців до 1.5 років.

Галузь: пивобезалкогольна

Проблема: Зупинка пляшкомийної машини кожні 3 місяці на 2 дні, що негативно впливає на продуктивність у цілому. В умовах підвищеної вологості і в умовах застосування лужних миючих засобів ланцюги на даній ділянці зношуються за 3 місяці.

Рішення: Рекомендація використовувати ланцюги Tsubaki серії Lambda. Завдяки спеціальному холодному загартуванню матеріалу ланок, дані ланцюги більш стійкі до значних навантажень, ніж їх аналоги. Вони не вимагають мастила завдяки інноваційним матеріалам, з яких виготовлено ролики. Це дозволяє експлуатувати ланцюг на тих ділянках, де використання мастила не дозволене або не бажане, в тому числі, на харчових виробництвах. В якості експерименту ланцюг було встановлено на пляшкомийну машину. Випробувальний термін - 3 місяці. Ревізії після випробувального терміну і в подальшому показали, що ланцюг майже не зношується і міняти його немає необхідності. В кінцевому підсумку, загальний термін експлуатації склав 5 років.

Результат: Виключено зупинки обладнання для заміни ланцюгів, збільшено термін служби ланцюгів в 20 разів – з 3-ох місяців до 5 років.

Галузь: кондитерська

Проблема: Внаслідок тертя транспортерних стрічок об елементи транспортеру, в печиво потрапляли волокна, візуально схожі на людське волосся. Виявлена бракована продукція ліквідовувалася.

Рішення: Використання стрічок Frayfree від Forbo. Дані стрічки мають високий рівень стійкості до розтріпувань по всій площині. Це досягається завдяки використанню інноваційних композитних матеріалів і технологій під час виробництва. Стрічка Frayfree відповідає всім вимогам щодо транспортування неупакованих продуктів харчування, стійка до прилипання продукту. В ході експерименту стрічку було встановлено на ділянці транспортування від машини для глазурування до охолоджувального транспортера, а потім - до упаковки, де встановлені найскладніші технологічні умови. Після того, як вона блискуче зарекомендувала себе на даній ділянці, перевищивши очікування механіків не тільки з точки зору відсутності волокон у кінцевому продукті, а й по підвищеному терміну служби, стрічки і на деяких інших ділянках були замінені на серію Frayfree (Forbo).

Результат: Виключено брак, викликаний потраплянням волокон транспортерної стрічки в продукт, довговічність стрічки збільшилися до 37%.

Галузь: кондитерська

Проблема: Внаслідок нерівномірного подовження ланцюгів, за допомогою яких транспортуються форми з застигаючим шоколадом, порушується горизонтальність транспортування. У зв'язку з цим лінії часто доводиться зупиняти для регулювання.

Рішення: Рекомендація використовувати ланцюги Tsubaki серії Lambda, котрі, завдяки зміцненим з'єднувальним ланкам, а також завдяки точності форми ланкових втулок, більш стійкі до усіх видів механічних впливів, ніж аналоги. Конкурентний ланцюг на даному етапі обладнання мав термін служби 5 років. Після 7 років використання ланцюга Tsubaki серії Lambda інспекція не виявила ознак істотного зносу, і клієнт схвалив подальше використання цього ланцюга. Показник подовження Tsubaki серії Lambda склав 40% від подовження конкурентного ланцюга з таким самим терміном експлуатації.

Результат: Подовження терміну використання ланцюга, економія витрат на технічне обслуговування

Наші партнери-постачальники

Ми особисто знайомі з більшістю світових виробників приводних і конвеєрних елементів. І пропонуємо нашим клієнтам тільки те, в чому впевнені - тільки найкраще.

Ми обираємо партнерів, які поділяють наші принципи. Це дозволяє легше знаходити індивідуальні та нестандартні рішення, дізнаватися про нові інноваційні продукти, інколи навіть ще до їх офіційного анонсування, а також мати певні цінові преференції, якими ми із задоволенням ділимося з нашими клієнтами.

всі партнери

Команда

Команда Beltimport - це більше 20-ти років досвіду, тисячі успішних проектів і професійних рішень. Наш успіх - це заслуга кожного співробітника компанії!

Олексій Бєсєдін

Генеральний директор

Сергій Лаєвський

Технічний директор

Лариса Логачева

Фінансовий директор

Юрій Бердніков

Директор з продажів

Алла Почтова

Директор із закупівель

Олексій Бєсєдін

Генеральний директор

вгору
close