0 800 305 009

укр

рус eng

Блог

Чи знаєте Ви, як легко і просто з'єднати роликовий ланцюг?

Irina Gavrilenko

У цьому блозі, на прикладі досвіду лідера по виробництву роликових ланцюгів - компанії Tsubaki (Японія), ми покажемо Вам як це зробити, які інструменти використовуються, які можуть бути нюанси.

читати далі

Конвеєрні стрічки з обрізаними і запаяними краями

Andrii Samara

На ринку конвеєрних стрічок існує багато плутанини щодо країв стрічок, особливо для стрічок, що зміцнені текстилем (EP). Ми можемо виділити основні 3 типи країв на ринку, як зазначено нижче: запаяні краї, обрізані краї, обрізані і пофарбовані краї.

читати далі

Металодетекторні конвеєрні елементи у харчовій промисловості

Yuliya Taranenko

Зростаючі вимоги до безпеки харчових продуктів визначають важливість виявлення сторонніх предметів у продуктах харчування та харчових інгредієнтах. Ризик забруднення виникає при потраплянні будь-якого небажаного елементу, такого як частки металу, пластику або лушпиння, в упаковку з продуктом або з харчовим інгредієнтом. Зростання технологічності обладнання разом з розвитком технологій у виробництві пластику, дали можливість виявляти сторонні предмети в продуктах, ще до того, як вони потраплять до кінцевого споживача. Це може попередити витрати на повернення продукції, втрату репутації та судові позови.

читати далі
close