+380 44 494-09-49

укр

рус eng

Блог

Металодетекторні конвеєрні елементи у харчовій промисловості

Yuliya Taranenko

Зростаючі вимоги до безпеки харчових продуктів визначають важливість виявлення сторонніх предметів у продуктах харчування та харчових інгредієнтах. Ризик забруднення виникає при потраплянні будь-якого небажаного елементу, такого як частки металу, пластику або лушпиння, в упаковку з продуктом або з харчовим інгредієнтом. Зростання технологічності обладнання разом з розвитком технологій у виробництві пластику, дали можливість виявляти сторонні предмети в продуктах, ще до того, як вони потраплять до кінцевого споживача. Це може попередити витрати на повернення продукції, втрату репутації та судові позови.

читати далі

Ергономіка під навантаженням: Системи вакуумного переміщення для логістичної галузі

Taras Syrotiuk

З року в рік, з дня на дня, в світі зростають продажі онлайн-магазинів. Щороку ринок зростає більше ніж на 10 %. Тому виробникам, дилерам та логістичним компаніям потрібно постійно оптимізовувати свої виробничі та робочі процеси.

читати далі

Проєктування обладнання: фокус на гігієнічність! Полімерні стрічки

Yuliya Taranenko

Стрічки з покриттям із ПВХ, ПУ, силікону виготовляються на основі синтетичних тканинних кордів. Проте, тканинні армуючі шари мають слабкі місця з точки зору гігієнічності полімерних стрічок.

читати далі
close