0 800 305 009

укр

рус eng
Forbo
Forbo

Компанія «Белтімпорт» – ексклюзивний дистриб’ютор і сервісний центр Forbo Siegling в Україні. Займаючи провідні світові позиції у сфері виробництва пласких приводних пасів, конвеєрних та технологічних стрічок, компанія Forbo Siegling має ще одну незаперечну перевагу: рух – це ніщо інше, як друга природа компанії. Forbo Siegling гарантує постійну орієнтацію на потреби ринку, високу якість продукції і налагоджений сервіс. І, звичайно ж, впевненість в тому, що всі сьогоднішні напрацювання відповідають вимогам завтрашнього дня. Крім конвеєрних стрічок і пласких пасів, Forbo Siegling в своїй виробничій програмі має пластикові модульні системи і поліуретанові зубчасті паси.

Tsubaki
Tsubaki

«Белтімпорт» є генеральним дистриб’ютором концерну Tsubaki в Україні. Японська компанія Tsubaki з 1917 року займається виробництвом різних видів ланцюгів і механічних елементів, постійно вдосконалюючи якість свого продукту. Основною метою Tsubaki є створення ланцюгів найвищої якості з найдовшим терміном експлуатації. Використання останніх інноваційних технологій дозволило досягти практично ідеальних форм всіх елементів роликового ланцюга і сьогодні можна з упевненістю сказати, що ланцюги від Tsubaki – це ланцюги № 1 в світі.

Bonfiglioli
Bonfiglioli

Bonfiglioli – найвідоміший і найбільший італійський виробник редукторів і двигунів. Під торговою маркою Bonfiglioli з 1956 року було розпочато виробництво  запасних  частин для  машинобудівної галузі, сільськогосподарської техніки та мотоциклів. Зараз Bonfiglioli виробляє повний асортимент мотор-редукторів різних типів, варіаторів швидкості, електродвигунів та перетворювачів частоти для задоволення найвибагливіших потреб виробничих процесів, автоматизації, мобільних застосувань і поновлюваних джерел енергії.

Optibelt
Optibelt

Компанія Optibelt була заснована в  в 1872 році і сьогодні вона є  світовим лідером з виробництва приводних пасів. Щоденно заводи Optibelt виготовляють більше 160 – ти тисяч різноманітних пасів. Постійні наукові дослідження, застосування найсучасніших технологій, використання різноманітних «ноу-хау» дали можливість Optibelt бути завжди на крок попереду від конкурентів. Якість продуктів Optibelt цінується багатьма відомими виробниками оригінального устаткування (OEM) і підприємствами, які займаються технічним обслуговуванням, ремонтом і експлуатацією устаткування по всьому світу.

Rexnord
Rexnord

Імені  «Rexnord» довіряють у всьому світі вже більше 100 років. Головний офіс знаходиться в Сполучених Штатах Америки, а відділення по галузям – в Німеччині, Нідерландах, Італії та Бельгії. Сутність компанії віддзеркалена у слогані «Точність. Потужність. Продуктивність». Белтімпорт співпрацює з міжнародною компанією Rexnord по таким групам продуктів:
 - пластинчасті конвеєрні ланцюги зі сталі та пластику,
 - з’єднувальні  муфти,
 - редуктори великої потужності.

Gummilabor
Gummilabor

Компанія «Белтімпорт» має угоду про ексклюзивні поставки в Україну гумовотканинних і металотросових стрічок з найбільшим італійським виробником – фірмою Gummilabor. Ця компанія була заснована в 1961 році і зараз продовжує традицій в області конвеєрних стрічок відомого концерну Pirelli. Статуетка «Золотий Меркурій», отримана з рук прем’єр-міністра Італії за внесок у розвиток італійської промисловості, лише підкреслює вагомість досягнень Gummilabor як виробника якісних стрічок, яким віддали перевагу багато споживачів у всьому світі.

Flexco
Flexco

Компанія «Белтімпорт» партнер компанії Flexco (США). Фірма Flexco, заснована в 1907 році, займає лідируючу позицію в сфері модернізації та вдосконалення стрічкових конвеєрів. За допомогою продукції компанії (Flexco, Clipper, Alligator, Anker) ми надамо Вам допомогу в технічному обслуговуванні конвеєрів, стикуванні стрічок і пасів.

Schmalz
Schmalz

Компанія J. Schmalz GmbH – одна з лідируючих компаній в секторі вакуумних маніпуляційних технологій, що виробляє присоски, генератори, системи маніпулювання і затискні системи. Компанія була заснована в Німеччині в 1910 році. Вакуумні технології Schmalz використовуються скрізь, де необхідно переміщати або закріплювати заготовки для подальшої обробки в процесі виробництва. Інновації, висока якість продукції, комплексне обслуговування і творчий підхід є основою успіху цієї компанії.

Tapco
Tapco

Компанія Tapco Inc. (США) заснована в 1974 році Полом Тейлором та Тедом Біті з метою розробки та втілення промислових інновацій для подолання проблеми недоліків металічних ковшів, шляхом випуску альтернативних виробів з пластику. Сьогодні компанія Tapco володіє двома заводами в Сент-Луїсі, де виробляються елеваторні ковші. Для їх виготовлення використовуються поліетилен, уретан та нейлон. Елеваторні ковші Tapco відомі своєю міцністю та стійкістю до стирання, що дозволяє запобігти високовартісним простоям обладнання. Постійна наявність більш ніж одного мільйона ковшів на складах компанії дозволяє максимально швидко та ефективно задовольняти будь-які запити клієнтів.

BIBelt
BIBelt

BIBelt – власна розробка компанії Beltimport, що об’єднує високоякісні матеріали провідних європейських виробників та сучасне обладнання останніх поколінь. Перевірені часом технології доповнюються новітніми підходами обробки, які контролюються професіоналами компанії Beltimport.

Багато років Beltimport був та залишається найбільшим імпортером пасів з різноманітними покриттями декількох найкращих європейських виробників. Вивчаючи досвід їх застосування в різних галузях промисловості, ми напрацьовували складники свого майбутнього успіху з BIBelt.

Але моменту нашого анонсу про створення власного бренду передував майже півторарічний режим тестування BIBelt у тісній співпраці з кінцевими споживачами. Ми, маючи бездоганну репутацію постачальника безкомпромісно якісної продукції, не мали права на етап «дитячих хвороб» нового продукту. Тож мали виявити можливі помилки при виробництві ще на етапі тестування, бо перше враження можна справити лише  один раз.  Тому ми раді та пишаємось, що наш продукт BIBelt вийшов дійсно класним, надійним і, крім того, зараз нашим клієнтам не потрібно чекати пасів з покриттям  декілька місяців.

Всі виробничі процеси у Beltimport  відповідають вимогам стандарту ISO 9001:2015.

Наразі у лінійці BIBelt представлений широкий асортимент пасів з покриттям для пакувальної, фасувальної, паперової, деревообробної, кабельної, текстильної та скляної галузей для функцій транспортування, орієнтації, притиску та протяжки.  Ми продовжуємо розробки нових рішень для інших застосувань.

Himmel
Himmel

HIMMEL technologies (Німеччина) об’єднує 8 компаній з різних інженерних напрямків – верстатобудування, виробництво насосного обладнання, очисних систем, мотор-редукторів, конвеєрної техніки, барабанних двигунів, тощо. В компаніях групи HIMMEL technologies зайнято біля 350 співробітників на виробничих площах більше 35 000 кв. метрів. До групи HIMMEL technologies входить компанія LAT Maschinen- und Antriebstechnik GmbH & Co. KG, заснована в 1943 році, яка спеціалізується на розробці та виготовленні барабанних двигунів, діаметром від 60 до 800 мм, для конвеєрної та технологічної техніки під брендом HIMMEL. Протягом десятиліть мотор-барабани HIMMEL користуються значним успіхом серед виробництв від харчової індустрії до гірського видобутку.

Maxi-Lift
Maxi-Lift

Величезний досвід у сфері створення інженерних рішень для безтарного транспортування напрацьований компанією Maxi-Lift Inc., заснованою в 1973 році у США. Продукція компанії  Maxi-Lift перевершує очікування клієнтів і створена для сільського господарства та інших галузей промисловості. Лише асортимент елеваторних ковшів Maxi-Lift різних розмірів, форм та матеріалів нараховує більше 700 типів. Спеціально розроблені ковші Maxi-Lift для рихлих, липких вантажів, а також ковші з антистатичними властивостями, сертифіковані за стандартом ATEX. Більша частина продуктової лінійки компанії Maxi-Lift виготовляється в Далласі (штат Техас, США) на основних виробничих потужностях компанії, площею біля 20 000 кв. м.

Beltsiflex
Beltsiflex

Компанія Siban Grupo Peosa (Іспанія) має 50-річний досвід розробки та виробництва конвеєрних стрічок. Завдяки досвіду та професіоналізму команди Siban, новим технологіям та суворому контролю якості створені стрічки Beltsiflex. До асортименту входять гладкі, шевронні, з гофробортами та спеціальні стрічки Beltsiflex, які виготовляються у зносостійкому, термостійкому (до + 150° C), масло- та жиростійкому, вогнетривкому, а також у придатному для харчових продуктів виконанні. Виробництво Siban відрізняється також використанням власних ноу-хау на лініях гарячої вулканізації гофробортів з натурального каучуку, що забезпечує високий рівень якості та тривалий термін експлуатації.  Продукція компанії Siban відповідає високим нормам безпеки, надійності та довговічності.

Martin
Martin

Компанію Martin Sprocket & Gear заснував Joe Martin Sr. в 1951 р. в м. Арлінгтон (Техас, США). За 70 років виробництво компанії розширилось до 38 заводів у США, Канаді, Мексиці, Бразилії, Китаї. Це дозволило Martin Sprocket & Gear стати найбільшим у світі виробником шківів та зірочок, а також утримувати лідерство протягом багатьох років у виробництві шестерень, муфт, втулок, натяжних роликів, стрічкових конвеєрів.

Martin Sprocket & Gear ефективно розвиває власну мережу складів та представництв, а також співпрацює з багатьма дистриб’юторами з метою максимально швидкого, якісного та повного задоволення виробничих потреб кінцевих споживачів у різних частинах земної кулі.

Falk
Falk

Компанія Falk заснована в 1892 році Германом Фальком в Мілуокі (штат Вісконсін, США) з метою виробництва муфт для вагонів. Зубчасті муфти Falk сьогодні вважаються золотим стандартом галузі. З 2005 року компанія Falk належить корпорації Rexnord (США) – це мультиплатформний промисловий лідер з винятковими та надійними брендами, які обслуговують широкий спектр галузей промисловості. В продуктовому ряду компанії сьогодні також виробляються високоякісні, надійні та міцні муфти і редуктори Falk, які зарекомендували себе у найважчих умовах експлуатації, в тому числі у суднобудуванні, гірничому видобутку, виробництві будівельних матеріалів. Редуктори та муфти Falk готові забезпечити безвідмовну та ефективну роботу високотехнологічного обладнання.

Berndorf Band
Berndorf Band

Компанія «Белтімпорт» є представництвом австрійської компанії BerndorfBand в Україні. На початку ХХ століття фірма Berndorf Band почала розробляти і виробляти нескінченні металеві конвеєрні стрічки. Стрічки Berndorf застосовуються в процесах виробництва і транспортування. Зараз для виготовлення стрічок використовуються високоякісні нержавіюча і вуглецева сталь, що дозволяє задовольнити високі вимоги до абразивостійкості, динамічної міцності і температурному режиму. Якість і надійність сталевих стрічок вже давно відома в усьому світі.

Hueck Rheinische
Hueck Rheinische

Hueck Rheinische (Німеччина) є провідною компанією з виготовлення текстурних пластин та прес-прокладок, що застосовуються у виробництві ламінованих деревних плит і декоративних плит з різних штучних матеріалів на стадії формування дизайну поверхні. Компанія була заснована в 1909 році, з метою виконання тиснення на металевих барабанах. Зараз Hueck Rheinische не тільки професіонал в виготовленні текстурних плит, але і гладких плит також. Частка текстурних пластин Hueck Rheinische в світі складає 70%. Близько 68% продукції експортується, половина цієї кількості користується величезним попитом у Європі.

Murtfeldt Kunststoffe GmbH & Co. KG
Murtfeldt Kunststoffe GmbH & Co. KG

«Белтімпорт» – ексклюзивний дистриб’ютор компанії Murtfeldt Kunststoffe GmbH & Co. KG (Німеччина), провідного світового виробника продукції з технічної пластмаси: напрямних і натяжних пристроїв для ланцюгів і ременів, а також спеціальних зносостійких профілів. Компанія була заснована Fritz Murtfeldt в 1954 році. Компанія Murtfeldt здобула успіх в 1958 році після розробки інноваційного матеріалу «Original Material "S"® Green» з високомолекулярного поліетилену низького тиску, який як і раніше є унікальним, має високу зносостійкість і гарні характеристики ковзання. Компанія продовжує дослідження і розробляє у власних лабораторіях нові матеріали та добавки до них. Сьогодні Murtfeldt пропонує широкий асортимент продукції з полімерних матеріалів, які використовуються в приводній і підйомно-транспортній техніці, у харчовій, пакувальній і фармацевтичній промисловостях.

Cambridge
Cambridge

Cambridge Engineered Solutions (США) - найбільший у світі виробник металічних конвеєрних сіток, які використовуються у харчовій галузі та в інших сферах, а також сіток для фільтрації та архітектури. Маючи спадщину, що сягає корінням 1911 р., компанія Cambridge першою розробила високоточну металічну сітчасту конвеєрну стрічку. Завдяки високому рівню обслуговування та створенню індивідуальних рішень, конвеєрні сітки Cambridge продовжують лідирувати у своєму сегменті. Приєднання компанії Cambridge в 2016 році до корпорації Rexnord ще більше зміцнило це лідерство. За допомогою рішень із застосуванням конвеєрних сіток Cambridge уже тисячі компаній по всьому світу підвищили продуктивність та харчову безпеку на своїх підприємствах.

R+W Antriebselemente GmbH
R+W Antriebselemente GmbH

Компанія R+W Antriebselemente GmbH (Німеччина) є провідним виробником прецизійних муфт та привідних валів. Продукція R+W володіє високою надійністю, точністю та якістю завдяки застосуванню новітніх технологій комп'ютерного проектування, моделювання та контролю якості. Накопичений досвід дозволив створити широку гаму з'єднувальних і запобіжних муфт різних типів. Також можлива розробка муфт за індивідуальним замовленням відповідно до технічних вимог замовника. Найбільшу популярність компанії R+W принесли еластомірні та сильфонні муфти для точної передачі обертального моменту. За допомогою продукції R+W будуть забезпечені максимальна ефективність і безпека технологічних процесів на виробництві.

Volta Belting Technology Ltd
Volta Belting Technology Ltd

Компанія Volta Belting Technology Ltd (Ізраїль) є світовим лідером у виробництві пасів та стрічок з термопластичних еластомерів (ТПЕ). Продукція Volta відповідає найвищим стандартам якості та надійності, а також міжнародним стандартам, які регламентують властивості матеріалів, що контактують з харчовими продуктами. Volta Belting Technology присвятила більш ніж 40 років розробці та проектуванню пасів, створивши абсолютно однорідні продукти з унікальними характеристиками. Незважаючи на широкий асортимент продукції, компанія постійно розробляє та впроваджує нові рішення для різних застосувань по всьому світу. «Белтімпорт» виступає авторизованим дистриб'ютором пасів та стрічок Volta на ринку України для того, щоб задовольняти найвибагливіші вимоги наших клієнтів.

ZMC
ZMC

Ось вже більш ніж 60-т років італійська компанія Z.M.C. є одним з кращих в Європі виробником конвеєрних ланцюгів. На двох заводах в містечку Cavaria, під Міланом, виготовляється величезна різноманітність ланцюгів - як стандартних, так і спеціально виконаних за узгодженими з клієнтами кресленнями. Крок ланцюгів варіюється від 31,75 до 600 мм, а межа міцності сягає 3000 кН. Комбінація матеріалу, термообробки і покриття максимально широка. Причому абсолютно всі матеріали і технологічні процеси, починаючи від сировини і закінчуючи складанням, виробляються і здійснюються в ЄС, на відміну від багатьох інших так званих «європейських брендів». Представники «Белтімпорт» особисто інспектували обидва заводи ZMC в Італії, і ми підтверджуємо найвищий технологічний рівень, високу культуру виробництва і тотальний контроль на всіх технологічних етапах. Печі загартовування, обладнання з лазерного різання металу, роботи і перевірочна лабораторія, оснащена найсучаснішим обладнанням - лише частина з того, що дозволяє народжуватися якісним конвеєрним ланцюгам, які вже завоювали ринки більш ніж 35 країн світу.

Polysur
Polysur

Виробництво елеваторних стрічок Polysur започатковано у 1973 р. компанією – дистриб'ютором привідних систем та конвеєрних стрічок Muller Beltex у Нідерландах. Конструктивні особливості стрічок Polysur максимально відповідають критеріям та вимогам вертикального транспортування у різних галузях. Продуктовий ряд стрічок Polysur включає варіанти для роботи у різноманітних умовах – з жирами, оліями, кислотами, з підвищеними та пониженими температурами, з важкими матеріалами.

Megadyne
Megadyne

Група Megadyne бере свій початок з 1957 року. Зараз компанія має заводи в декількох країнах світу, де розробляються і проводяться приводні паси і конвеєрні стрічки, шківи і монтажні втулки, а також ряд супутніх компонентів для різного типу обладнання. Великою популярністю користуються поліуретанові паси Megadyne. Відмінними рисами компанії є інноваційні розробки, що не мають аналогів на ринку, а також гнучкість у сфері виробництва спеціальної продукції. Завдяки цьому компанія Megadyne входить до числа лідерів ринку промислових комплектуючих.

Nuova Crumiere
Nuova Crumiere

Кооператив Nuova Crumiere – спадкоємець 100-річного досвіду у виробництві повсті (войлоку) для паперових фабрик. Новий етап для компанії почався в середині 90-х років ХХ століття з розвитком нових технологій, і сьогодні здобутий професіоналізм застосовується для виробництва тканин та повсті на новому технологічному рівні. Кожен продукт Nuova Crumiere розробляється та виготовляється за індивідуальними вимогами для замовника, щоб забезпечити необхідні характеристики, оптимізувати виробництво клієнта і підвищити термін служби. Стрічки для печива Nuova Crumiere посідають позицію лідера на європейському ринку. Особливу увагу компанія приділяє розвитку двох нових секторів: екотканини та тканини з високотехнологічних волокон, які будуть особливо затребувані у найближчому майбутньому. Компанія Nuova Crumiere виробляє широкий асортимент повсті та технологічних тканин із різноманітних матеріалів (бавовна, поліестер, повсть, Pes, Kevlar, Nomex) для різних галузей.

Muller Beltex
Muller Beltex

Сімейна компанія Muller Beltex вийшла на ринок Нідерландів в 1950 році як дистриб'ютор привідних пасів та конвеєрних стрічок. В 1973 році компанія започаткувала виробництво елеваторних стрічок під власним брендом Polysur. Muller Beltex забезпечує елеваторні комплекси та промислові виробництва стрічками, ковшами, шківами, втулками, футеровкою, системами контролю, просіювачами, очисниками та іншими компонентами конвеєрних систем. Перевагою Muller Beltex є розробка комплексних рішень для елеваторів та промислових виробництв з використанням високоякісних комплектуючих та власним професійним сервісом.

Intralox
Intralox

Компанія Intralox (США) -  провідний виробник модульних пластикових стрічок. Перший у світі патент на такі стрічки був зареєстрований засновником компанії J.M. Lapeyre в 1970 році. Intralox прагне постійно вдосконалюватися і створювати продукти, які покращують ефективність виробництва. Асортимент продукції компанії Інтралокс дуже різноманітний – це і широкий вибір стрічок різних конфігурацій і розмірів, а також значний перелік приводних зірочок, направляючих і обмежувальних елементів. Найбільш широко стрічки Intralox застосовуються в харчовій промисловості при переробці фруктів, овочів, м'яса, морепродуктів, а також при виробництві напоїв.

Twentebelt
Twentebelt

Компанія «Белтімпорт» є авторизованим дистриб’ютором одного з європейських лідерів у виробництві металевих сітчастих стрічок – компанії Twentebelt (Нідерланди), яка має більш ніж 90-річну історію. Висока якість продукції робить компанію Twentebelt найбільш конкурентною серед виробників сітчастих металевих стрічок і їй довіряють все більше компаній по всьому світу.

ROLLON
ROLLON

Белтімпорт є партнером міжнародної групи Rollon, яка працює на ринку систем лінійного переміщення з 1975 року. Лінійні напрямні, приводи і системи лінійного переміщення виробляються в Італії. Продукція Rollon має високу надійність, яка перевершує потреби та очікування клієнтів, і використовується для вирішення завдань, де потрібен низький коефіцієнт тертя, висока точність, висока швидкість переміщення і відносно невисока ціна.

Seipee
Seipee

Компанія Seipee започаткована у 1972 р. у Модені (Італія) завдяки підприємницькій інтуїції та технічним ноу-хау засновників і сьогодні є одним з самих відомих виробників електричних двигунів. З 2016 р. електричні мотори Seipee виготовляються в Кампогалліано (Італія) на заводі, площею 10 000 кв.м і складським потенціалом для одночасного зберігання 80 000 двигунів. Seipee виробляє асинхронні одно- та трифазні двигуни, спеціальні мотори з підвищеним захистом IP 69, компактні двигуни,  а також двигуни із спеціальним призначенням за індивідуальним замовленням. Окремим напрямком виробництва електродвигунів Seipee є виготовлення безщіткових електромоторів серії “iMotor by SEIPEE”, що відповідають найсучаснішим вимогам стандарту енергоефективності IE4.

Clear Edge
Clear Edge

Clear Edge Filtration (Німеччина) – світовий лідер з 200-річним досвідом у виробництві продукції для промислової фільтрації, який володіє заводами та лабораторіями в 20 країнах світу. Одним з напрямків компанії є ткані конвеєрні стрічки Clear Edge для використання в технологічних операціях харчової, хімічної, целюлозно-паперової, гірничо-видобувної та інших галузей. Інновації мають вирішальне значення для успіху, тому Clear Edge постійно інвестує в орієнтовані на клієнта наукові дослідження, обладнання та інструменти з метою підвищення ефективності процесів. Давні партнерські стосунки з виробниками оригінального обладнання та системними інтеграторами дозволяють Clear Edge мати бачення технологій завтрашнього дня.

BEHAbelt
BEHAbelt

Компанія Beha Innovation GmbH (Німеччина) вже майже 50 років виготовляє вироби з поліуретану та поліестеру - профілі, паси, стрічки, покриття та вироби за кресленнями замовника для конвеєрної та привідної техніки. Високоякісна сировина та орієнтовані на результат виробничі процеси BEHAbelt дозволяють виробляти продукцію незмінно високої якості, різноманітної геометрії, твердості та кольору. Продукція BEHAbelt знаходить широке застосування у різних галузях промисловості – від виробництва харчових продуктів до транспортування будівельних матеріалів. Для монтажу та обслуговування виробленої продукції на об’єкті замовника спеціально розроблено обладнання BEHAbelt: зварювальні апарати тертям, лопатеві зварювальні інструменти, гарячі преси, тощо.

Interroll
Interroll

Interroll – лідер в галузі переміщення штучних вантажів, заснований в 1959 році в Німеччині. Зараз штаб-квартира Interroll Holding AG знаходиться в Швейцарії. Продукція Interroll використовуються для вирішення завдань по транспортуванню, внутрішній логістиці та автоматизації. Сучасні технології, унікальні лінії виробництва, широкий асортимент продукції, великі виробничі потужності, сувора перевірка матеріалів і механізмів є головними перевагами цієї компанії.

M.C.V
M.C.V

Італійська компанія Manifattura Catene Vigano (M.C.V.) була заснована в 1962 році. M.C.V. спеціалізується на проектуванні і виготовленні конвеєрних і приводних ланцюгів, зірочок і компонентів ланцюга. Продукція зайняла гідне місце в різних галузях промисловості - цементної, деревообробної, металургійної, енергетичної. Філософія компанії полягає в задоволенні потреб клієнтів, піклуючись про кожну деталь і пропонуючи найкраще рішення.

KAHI
KAHI

Компанія KAHI заснована в 1980 році в Німеччині, де розпочала виробництво металічних ланцюгів та зірочок. Сьогодні основний логістичний та складський центр KAHI Group знаходиться в Німеччині, у місті Bad Oeynhausen (Бад Энхаузен), звідки компанія надає підтримку та сервіс клієнтам в усьому світі. Великі філії KAHI Group розташовані у Польщі та Нідерландах. Основні продукти виробництва KAHI – роликові ланцюги під брендами KB, xtra, K2 промислового і сільськогосподарського призначення. Основний принцип бізнесу KAHI – це оптимальна якість за оптимальну ціну. Крім виробництва стандартної лінійки високоякісних ланцюгів KAHI докладає також значних зусиль для розробки нестандартних індивідуальних рішень, забезпечення високого рівня сервісу та постпродажної підтримки.

IKO
IKO

IKO - це торгова марка голкових підшипників та лінійних направляючих японської компанії Nippon Thompson Co., заснованої в 1950 році. Бренд IKO є абревіатурою трьох основних переконань: Innovation, Know-how and Originality (інновації, ноу-хау, творчий підхід). Завдяки відмінній якості підшипники IKO продовжують отримувати широке визнання в обробній промисловості. Направляючі та підшипники IKO відрізняються довговічністю, високою жорсткістю, плавністю руху та низьким опором тертю. Для обладнання з механізмами позиціонування шляхом інтеграції технологій точного переміщення та електроніки розроблена серія IKO Mechatronics, яка включає столи для точного позиціонування. Підшипники IKO широко використовуються в системах автоматизації складів, автомобілебудуванні, харчовому та фармацевтичному виробництвах.

Taconic
Taconic

Компанія Taconic була заснована у 1961 році в США. Стрічки та сітки з PTFE (тефлоновим) покриттям Taconic №1 у світі. Сьогодні компанія Taconic має власні заводи в США, Ірландії та Південній Кореї. Особлива увага приділяється якості, обслуговуванню, інноваціям. Асортимент включає широкий спектр матеріалів з покриттям, в тому числі самоклеючі стрічки, спеціальні конвеєрні стрічки і тканини з силіконовим покриттям Taconic. Легкі, довговічні, антипригарні, діелектричні та термічні характеристики хімічно стійких матеріалів з покриттям виробництва Taconic роблять їх ідеальними для  застосування у харчовому, пакувальному та текстильному виробництвах, хімічній промисловості, для трафаретного друку, в нафтовій та аерокосмічній галузях, а також – в архітектурі. Вся продукція Taconic відповідає найвищим експлуатаційним вимогам.

Thiele
Thiele

Компанія Thiele була заснована в 1935 р. в Німеччині Августом Тілє. Спочатку виробництво ланцюгів здійснювалось ручним зварюванням із застосуванням ковальського полум’я. В 1950 р. розпочалось виробництво ланцюгів Thiele для гірничодобувної промисловості. Нержавіюча сталь (23 MnNiMoCr 54), яка використовується для високопродуктивних ланцюгів і в теперішній час, була розроблена інженерами Thiele. Сьогодні компанія Thiele виготовляє більше 5000 різних типів ланцюгів та аксесуарів до них. Thiele є виробником найдовшого (915 м) та найважчого (100 т) якірних ланцюгів у світі.  Компанія Thiele постійно співпрацює з провідними дослідницькими інститутами, вдосконалюючи свої продукти та створюючи інноваційні матеріали, більш легкі, стабільні та безпечні. Ланцюги Thiele заслужено вважаються найкращими в багатьох галузях – в гірничому видобуванні, у морській справі, птахівництві, лісовому господарстві.

Transfluid
Transfluid

Компанія Transfluid S.p.A. (Італія) заснована в 1957 році і є лідером в розробці гідродинамічних муфт, приводів з регульованою швидкістю, гальм, зчеплень, гідродинамічних трансмісій, пружних пальцевих муфт для валів та маховиків, електричних машин у промисловому та морському секторах. Використання сучасних технологій разом з ретельним вибором матеріалів, якісною збіркою та тестуванням кожного виробу, що випускається, дозволяють продукції Transfluid бути висококонкурентною та інноваційною. Компанія Transfluid націлена на подальше розширення асортименту продукції та вдосконалення моделей, що випускаються, для максимального задоволення швидко змінюваних потреб ринку.

Interkraz
Interkraz

Бренд INTERkraz належить компанії INTERkrąż Spółka z o.o., виробничі потужності якої розташовані у Польщі. Компанія була заснована в 1987 р. та розпочала виробництво конвеєрних роликів у невеликому цеху з 2-ма працівниками. За наступні 30 років бренд INTERkraz став широко відомим далеко за кордонами Польщі, виробництво розширилось до 10000 кв.м. сучасного, добре оснащеного заводу з системою управління якістю ISO 9001-2015. Ролики для стрічкових конвеєрів, роликові опори та анкерні кріплення INTERkraz, поставляються до більшості гірничодобувних  підприємств Польщі, а також до країн ЄС, СНД, Африки та на Ближній Схід.

video
play
close