+380 44 494-09-49

укр

рус eng
Forbo
Forbo

Компанія «Белтімпорт» – ексклюзивний дистриб’ютор і сервісний центр Forbo Siegling в Україні. Займаючи провідні світові позиції у сфері виробництва пласких приводних пасів, конвеєрних та технологічних стрічок, компанія Forbo Siegling має ще одну незаперечну перевагу: рух – це ніщо інше, як друга природа компанії. Forbo Siegling гарантує постійну орієнтацію на потреби ринку, високу якість продукції і налагоджений сервіс. І, звичайно ж, впевненість в тому, що всі сьогоднішні напрацювання відповідають вимогам завтрашнього дня. Крім конвеєрних стрічок і пласких пасів, Forbo Siegling в своїй виробничій програмі має пластикові модульні системи і поліуретанові зубчасті паси.

Bonfiglioli
Bonfiglioli

Bonfiglioli – найвідоміший і найбільший італійський виробник редукторів і двигунів. Під торговою маркою Bonfiglioli з 1956 року було розпочато виробництво  запасних  частин для  машинобудівної галузі, сільськогосподарської техніки та мотоциклів. Зараз Bonfiglioli виробляє повний асортимент мотор-редукторів різних типів, варіаторів швидкості, електродвигунів та перетворювачів частоти для задоволення найвибагливіших потреб виробничих процесів, автоматизації, мобільних застосувань і поновлюваних джерел енергії.

Optibelt
Optibelt

Компанія Optibelt була заснована в  в 1872 році і сьогодні вона є  світовим лідером з виробництва приводних пасів. Щоденно заводи Optibelt виготовляють більше 160 – ти тисяч різноманітних пасів. Постійні наукові дослідження, застосування найсучасніших технологій, використання різноманітних «ноу-хау» дали можливість Optibelt бути завжди на крок попереду від конкурентів. Якість продуктів Optibelt цінується багатьма відомими виробниками оригінального устаткування (OEM) і підприємствами, які займаються технічним обслуговуванням, ремонтом і експлуатацією устаткування по всьому світу.

Tsubaki
Tsubaki

«Белтімпорт» є генеральним дистриб’ютором концерну Tsubaki в Україні. Японська компанія Tsubaki з 1917 року займається виробництвом різних видів ланцюгів і механічних елементів, постійно вдосконалюючи якість свого продукту. Основною метою Tsubaki є створення ланцюгів найвищої якості з найдовшим терміном експлуатації. Використання останніх інноваційних технологій дозволило досягти практично ідеальних форм всіх елементів роликового ланцюга і сьогодні можна з упевненістю сказати, що ланцюги від Tsubaki – це ланцюги № 1 в світі.

Rexnord
Rexnord

Імені  «Rexnord» довіряють у всьому світі вже більше 100 років. Головний офіс знаходиться в Сполучених Штатах Америки, а відділення по галузям – в Німеччині, Нідерландах, Італії та Бельгії. Сутність компанії віддзеркалена у слогані «Точність. Потужність. Продуктивність». Белтімпорт співпрацює з міжнародною компанією Rexnord по таким групам продуктів:
 - пластинчасті конвеєрні ланцюги зі сталі та пластику,
 - з’єднувальні  муфти,
 - редуктори великої потужності.

R+W Antriebselemente GmbH
R+W Antriebselemente GmbH

Компанія R+W Antriebselemente GmbH (Німеччина) є провідним виробником прецизійних муфт та привідних валів. Продукція R+W володіє високою надійністю, точністю та якістю завдяки застосуванню новітніх технологій комп'ютерного проектування, моделювання та контролю якості. Накопичений досвід дозволив створити широку гаму з'єднувальних і запобіжних муфт різних типів. Також можлива розробка муфт за індивідуальним замовленням відповідно до технічних вимог замовника. Найбільшу популярність компанії R+W принесли еластомірні та сильфонні муфти для точної передачі обертального моменту. За допомогою продукції R+W будуть забезпечені максимальна ефективність і безпека технологічних процесів на виробництві.

ZMC
ZMC

http://www.zmcitaly.ru/Ось вже більш ніж 60-т років італійська компанія ZMC є одним з кращих в Європі виробником конвеєрних ланцюгів. На двох заводах в містечку Cavaria, під Міланом, виготовляється величезна різноманітність ланцюгів - як стандартних, так і спеціально виконаних за узгодженими з клієнтами кресленнями. Крок ланцюгів варіюється від 31,75 до 600 мм, а межа міцності сягає 3000 кН. Комбінація матеріалу, термообробки і покриття максимально широка. Причому абсолютно всі матеріали і технологічні процеси, починаючи від сировини і закінчуючи складанням, виробляються і здійснюються в ЄС, на відміну від багатьох інших так званих «європейських брендів». Представники «Белтімпорт» особисто інспектували обидва заводи ZMC в Італії, і ми підтверджуємо найвищий технологічний рівень, високу культуру виробництва і тотальний контроль на всіх технологічних етапах. Печі загартовування, обладнання з лазерного різання металу, роботи і перевірочна лабораторія, оснащена найсучаснішим обладнанням - лише частина з того, що дозволяє народжуватися якісним конвеєрним ланцюгам, які вже завоювали ринки більш ніж 35 країн світу.

Gummilabor
Gummilabor

Компанія «Белтімпорт» має угоду про ексклюзивні поставки в Україну гумовотканинних і металотросових стрічок з найбільшим італійським виробником – фірмою Gummilabor. Ця компанія була заснована в 1961 році і зараз продовжує традицій в області конвеєрних стрічок відомого концерну Pirelli. Статуетка «Золотий Меркурій», отримана з рук прем’єр-міністра Італії за внесок у розвиток італійської промисловості, лише підкреслює вагомість досягнень Gummilabor як виробника якісних стрічок, яким віддали перевагу багато споживачів у всьому світі.

Berndorf Band
Berndorf Band

Компанія «Белтімпорт» є представництвом австрійської компанії BerndorfBand в Україні. На початку ХХ століття фірма Berndorf Band почала розробляти і виробляти нескінченні металеві конвеєрні стрічки. Стрічки Berndorf застосовуються в процесах виробництва і транспортування. Зараз для виготовлення стрічок використовуються високоякісні нержавіюча і вуглецева сталь, що дозволяє задовольнити високі вимоги до абразивостійкості, динамічної міцності і температурному режиму. Якість і надійність сталевих стрічок вже давно відома в усьому світі.

Twentebelt
Twentebelt

Компанія «Белтімпорт» є авторизованим дистриб’ютором одного з європейських лідерів у виробництві металевих сітчастих стрічок – компанії Twentebelt (Нідерланди), яка має більш ніж 90-річну історію. Висока якість продукції робить компанію Twentebelt найбільш конкурентною серед виробників сітчастих металевих стрічок і їй довіряють все більше компаній по всьому світу.

Murtfeldt Kunststoffe GmbH & Co. KG
Murtfeldt Kunststoffe GmbH & Co. KG

«Белтімпорт» – ексклюзивний дистриб’ютор компанії Murtfeldt Kunststoffe GmbH & Co. KG (Німеччина), провідного світового виробника продукції з технічної пластмаси: напрямних і натяжних пристроїв для ланцюгів і ременів, а також спеціальних зносостійких профілів. Компанія була заснована Fritz Murtfeldt в 1954 році. Компанія Murtfeldt здобула успіх в 1958 році після розробки інноваційного матеріалу «Original Material "S"® Green» з високомолекулярного поліетилену низького тиску, який як і раніше є унікальним, має високу зносостійкість і гарні характеристики ковзання. Компанія продовжує дослідження і розробляє у власних лабораторіях нові матеріали та добавки до них. Сьогодні Murtfeldt пропонує широкий асортимент продукції з полімерних матеріалів, які використовуються в приводній і підйомно-транспортній техніці, у харчовій, пакувальній і фармацевтичній промисловостях.

Flexco
Flexco

Компанія «Белтімпорт»  партнер компанії Flexco (США). Фірма Flexco, заснована в 1907 році, займає лідируючу позицію в сфері модернізації та вдосконалення стрічкових конвеєрів. За допомогою продукції компанії (Flexco, Clipper, Alligator, Anker) ми надамо Вам допомогу в технічному обслуговуванні конвеєрів, стикуванні стрічок і пасів.

Interroll
Interroll

Interroll – лідер в галузі переміщення штучних вантажів, заснований в 1959 році в Німеччині. Зараз штаб-квартира Interroll Holding AG знаходиться в Швейцарії. Продукція Interroll використовуються для вирішення завдань по транспортуванню, внутрішній логістиці та автоматизації. Сучасні технології, унікальні лінії виробництва, широкий асортимент продукції, великі виробничі потужності, сувора перевірка матеріалів і механізмів є головними перевагами цієї компанії.

ROLLON
ROLLON

Белтімпорт є партнером міжнародної групи ROLLON, яка працює на ринку систем лінійного переміщення з 1975 року. Лінійні напрямні, приводи і системи лінійного переміщення виробляються в Італії. Продукція Rollon має високу надійність, яка перевершує потреби та очікування клієнтів, і використовується для вирішення завдань, де потрібен низький коефіцієнт тертя, висока точність, висока швидкість переміщення і відносно невисока ціна.

M.C.V
M.C.V

Італійська компанія Manifattura Catene Vigano (M.C.V.) була заснована в 1962 році. M.C.V. спеціалізується на проектуванні і виготовленні конвеєрних і приводних ланцюгів, зірочок і компонентів ланцюга. Продукція зайняла гідне місце в різних галузях промисловості - цементної, деревообробної, металургійної, енергетичної. Філософія компанії полягає в задоволенні потреб клієнтів, піклуючись про кожну деталь і пропонуючи найкраще рішення.

Megadyne
Megadyne

Група Megadyne бере свій початок з 1957 року. Зараз компанія має заводи в декількох країнах світу, де розробляються і проводяться приводні паси і конвеєрні стрічки, шківи і монтажні втулки, а також ряд супутніх компонентів для різного типу обладнання. Великою популярністю користуються поліуретанові паси Megadyne. Відмінними рисами компанії є інноваційні розробки, що не мають аналогів на ринку, а також гнучкість у сфері виробництва спеціальної продукції. Завдяки цьому компанія Megadyne входить до числа лідерів ринку промислових комплектуючих.

close