0 800 305 009

укр

eng

BIBELT

BIBELT – власна розробка компанії Beltimport, що об’єднує високоякісні матеріали провідних європейських виробників та сучасне обладнання останніх поколінь. Перевірені часом технології доповнюються новітніми підходами обробки, які контролюються професіоналами компанії Beltimport.

Багато років Beltimport був та залишається найбільшим імпортером пасів з різноманітними покриттями декількох найкращих європейських виробників. Вивчаючи досвід їх застосування в різних галузях промисловості, ми напрацьовували складники свого майбутнього успіху з BIBELT.

Але моменту нашого анонсу про створення власного бренду передував майже півторарічний режим тестування BIBELT у тісній співпраці з кінцевими споживачами. Ми, маючи бездоганну репутацію постачальника безкомпромісно якісної продукції, не мали права на етап «дитячих хвороб» нового продукту. Тож мали виявити можливі помилки при виробництві ще на етапі тестування, бо перше враження можна справити лише  один раз.  Тому ми раді та пишаємось, що наш продукт BIBelt вийшов дійсно класним, надійним і, крім того, зараз нашим клієнтам не потрібно чекати пасів з покриттям  декілька місяців.

Всі виробничі процеси у Beltimport  відповідають вимогам стандарту ISO 9001:2015.

Наразі у лінійці BIBELT представлений широкий асортимент пасів з покриттям для пакувальної, фасувальної, паперової, деревообробної, кабельної, текстильної та скляної галузей для функцій транспортування, орієнтації, притиску та протяжки.  Ми продовжуємо розробки нових рішень для інших застосувань.

Завантажити каталоги
video
play
close