0 800 305 009

укр

eng
GURTEC

GURTEC

GURTEC - це досвідчений виробник конвеєрних компонентів, що обслуговує клієнтів по всьому світу. Компанія була заснована в 1969 році і майже відразу стала провідним виробником роликів в Європі. Команда Gurtec зробила революцію в роботі конвеєрів у 1980-х роках, розробивши пластикове покриття для сталевих роликів і рам, переписавши правила виробництва та промислові стандарти якості. Ця майстерність і пристрасть збереглися й донині. Компанія продовжувала зростати, об'єднуючи свої зусилля з новими партнерами. У 1990 році Gurtec об'єднується з фінською групою ROXON, що спеціалізується на виробництві продуктів, системних рішень і послуг для обробки сипких матеріалів. У 2017 році Gurtec стала частиною глобальної мережі NEPEAN, яка є провідним світовим лідером у галузі гірничодобувного обладнання та промислового виробництва.

Gurtec відомий у всьому світі бренд, всі ролики виготовляються в Німеччині висококваліфікованими фахівцями з багаторічним досвідом. Компанія неперервно прогресує у відповідності до останніх технологічних досягнень, стандартів сталого розвитку та глобалізаційних вимог.

Продукція Gurtec включає ролики, рами, барабани, очищувачі стрічок, пристрої безпеки та контролю, і може бути адаптована відповідно до конкретних потреб у транспортуванні матеріалів - будь-то в гірничодобувній промисловості, обробному виробництві, транспорті чи інших галузях.

Завантажити каталоги

Ролики транспортерні

video
play
close