Проблема:

Стрічки, що транспортують оліємістку сировину, через поєднання високих температур та впливу олії виходять з ладу кожні 3-4 місяці. Зупинка обладнання для заміни стрічок, необхідність тримати стрічки на випадок аварій, а також постійне поповнення їх запасів, негативно впливають на фінансові показники виробництва.

Рішення:

Рекомендовано використовувати стрічки POLYSUR Type 278, виготовлені із застосуванням поліамідного каркасу та обкладок зі спеціальних складів. Дані стрічки здатні одночасно протистояти температурам до +120°С та взаємодії олій/жирів, при цьому маючи антистатичні та самозгасаючі властивості. Виконання рекомендації по заміні на інший тип стрічки призвело до збільшення терміну служби стрічки до 2 років. Затрати на обслуговування норії відчутно скоротились. Фінансові показники ефективності даної дільниці виробництва досягли заданого значення.

Результат:

Припинені зупинки обладнання, пов’язані з  с необхідністю ремонту та обслуговування норії, збільшення терміну служби стрічок в 10 разів – з 3-х місяців до 2 років.