Проблема:

Присутність у дріжджах волокон конвеєрної стрічки, що візуально нагадують людське волосся, у наслідок чого траплялись випадки повернення експортних поставок продукції.

Рішення:

Рекомендовано використовувати стрічки виробництва Forbo, з «Hi-Tech» кордом, що мінімально розтягується, та з запатентованим ущільнювачем країв Forbo SmartSeal. Такі стрічки виготовляються за індивідуальними замовленнями, із закритими, стійкими до тертя краями, що виключає відшаровування волокон. «Hi-Tech» корд дозволив стрічці Forbo працювати довше без надмірного видовження, ніж використовуваний раніше бюджетний тип стрічки із стандартним кордом з поліестера.   Крім того, дана стрічка Forbo відповідає всім вимогам з транспортування неупакованих продуктів харчування, відповідає концепції НАССР, має високі показники стійкості до санітарних миючих засобів.

Результат:

Виключено брак від потрапляння волокон конвеєрної стрічки до харчових продуктів, повернення експортних поставок з причини присутності волокон в готовому продукті припинились. Термін служби стрічки збільшився в 3-4 рази. Час на обслуговування та затрати на часті заміни зменшились.